Pro Tasarım
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5 Halkbankası Üstü Urla - Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
0232 234 58 16
0538 527 85 15
info@pro-tasarim.net
MEDYA

PRO TASARIM

Hakkımızda Bilgiler.

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek
sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Pro Tasarım ve Yazılım uzmanıdır. Pro Tasarım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Pro Tasarım olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz. Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz. İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. proweb çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz. Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

VİZYONUMUZ
Sektöründe yenilikçi,hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği yazılım teknolojileri firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak

MİSYONUMUZ
Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı yazılım hizmeti vermek

KALİTE POLİTİKAMIZ
Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için kurduğumuz siteleri sıkça kontrol eder ve kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

Pro Tasarım

MARKALAR

Projelerimiz Ve Bayisi Olduğumuz Markalar.

Yarımada Gezi Rehberi
Web Tasarım
Eset Nod32 Antivirüs
Haber Scripti Php
Emlak Scripti Php
Vega Yazılım

TEKNİK EKİBİMİZ

Esnek & Profesyonel

Biz, alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. Bize sadık kalan müşteri ve bayi müşterilerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesini kanıtlar niteliktedir. Her türlü soru ve sorunlarınızı çözümler sunarak yanıtlamak firmamızın en önde gelen prensiplerinden biridir..

 • Systems Administrators

  Genel Yönetici.

  Sistem Administrators
  Systems Administrators
 • Server Operatörü

  Server Yöneticisi.

  Sistem Administrators
  Server Operatörü
 • Supervisor

  Bilgi İşlem Yöneticisi.

  Supervisor
  Supervisor
 • Teknik Service

  Teknik Servis Yöneticisi

  Teknik Service
  Teknik Service
 • Social Engine Manager

  Sosyal Medya Yöneticisi.

  Medya Yöneticisi
  Social Engine Manager
 • Translator

  Yabancı Dil Çevirmeni.

  Translator
  Translator
 • Genel Sekreter

  Genel Evrak Takip Sorumlusu.

  Sistem Administrators
  Genel Sekreter
Web Tasarım İzmir